Vrátenie tovaru

Vrátenie tovaru

Pokiaľ Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 14 dní vrátiť. Treba ho dobre zabaliť, priložiť číslo faktúry, Vaše číslo účtu a poslať na našu adresu:

Kaarsgaren s.r.o.
Šrobárova 2108/65
13000 Praha 3

Odporúčame ho zaslať doporučene, nech máte doklad v prípade straty či poškodenia balíčka.

 

Nechcete tráviť Váš čas chodením na poštu a máte v okolí pobočku Zásielkovňa? Môžeme Vám zaslať kód a Vy balík odovzdáte na Zásielkovňa. Dopravné Slovenka je €3,90. Táto suma Vám bude odpočítaná z celkovej čiastky k vráteniu.

Môžete použiť náš formulár na stiahnutie tu: vratenie-tovaru

Reklamácia tovaru

Tovar má záruku 24 mesiacov, reklamáciu možno uplatniť do 24 mesiacov od prevzatia tovaru. Reklamovať tovar by mal zákazník okamžite po zistení chyby. Reklamovať môžete na týchto kontaktoch:

Kaarsgaren s.r.o.
Šrobárova 2108/65
130 00 Praha 3

detskedeky@seznam.cz

Ak tovar reklamujete, nemusíte ho vracať v pôvodnom obale. Reklamovaný tovar zašlite na našu adresu uvedenú vyššie. V závislosti od charakteru vady máte ako kupujúci nárok na výmenu tovaru za nový, odstránenie vady, zľavu z kúpnej ceny, alebo môžete od zmluvy odstúpiť. Reklamácia musí byť vybavená do 30 dní. Ak sa tak nestane, máte právo od zmluvy odstúpiť, alebo si zvoliť iný spôsob riešenia reklamácie podľa svojho výberu. Viac v obchodných podmienkach.

Formulár pre reklamáciu je na stiahnutie tu: reklamacni-list